آتش سوزی

بیمه آتش سوزي

همه ما سال‌ها زحمت می‌کشیم تا خانه و زندگی و مال و اموالی برای خودمان فراهم کنیم. اما همیشه چیزهایی هستند که می‌توانند این اموال را تهدید کنند و به آن آسیب بزنند.
بلایای طبیعی و حوادثی مثل آتش‌سوزی، سیل، زلزله، طوفان، آتشفشان و … خطرهای غیر قابل پیش بینی و بزرگی برای زندگی ما هستند. شاید نتوان جلوی این خطرها و حوادث را گرفت اما می‌توان کاری کرد که در زمان حادثه آسیب کمتری ببینیم. بیمه آتش‌سوزی یکی از راه‌هایی است که ترس و نگرانی ما را نسبت به آینده و حوادث تلخ آن کم می‌کند.
بیمه آتش‌سوزی خسارت‌هایی که به دلیل آتش‌سوزی به وجود می‌آید را جبران می‌کند. یعنی اگر خانه شما خدای ناکرده دچار آتش‌سوزی یا انفجار شود، با بیمه آتش‌سوزی می‌توانید خسارت‌هایی که به وجود آمده را از بیمه بگیرید و با این مبلغ، دوباره خانه خود را بازسازی و تعمیر کنید. توجه کنید که خسارت‌های مالی در بیمه آتش‌سوزی جبران می‌شود نه خسارت‌های جانی.

در ضمن بیمه آتش‌سوزی پوشش‌های اضافی مهمی هم مثل پوشش زلزله، سیل،سرقت و … دارد (پس قبل از اینکه حادثه‌ای اتفاق بیفتد به فکر بیمه آتش‌سوزی باشید.)

نیاز به راهنمایی دارید؟

براي دريافت اطلاعات با ما تماس بگيريد و يا از طريق فرم بارگذاري شده در سايت ما اطلاعات خود را وارد كرده تا كارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل كنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *